Shiko
Shqip Tv Ne Paisjen Tuaj Android Kudo Dhe Shpejt

Shkarko Direkt Shkarko Nga Aptoide

Cfare Ofron ALBTv?

Ketu Jane Disa Funksione Qe Ofron ALBTv

 • Suport 24h/7

  Nese Keni Ndonje Problem Me ALBTv Mjafton Te Na Kontaktoni Edhe Ne Ju Ofrojme Ndihme Ne pak Kohe :)

 • Dizenjo e Thjeshte

  ALBTv Eshte Programuar Te Jete e Thjeshte Ne Perdorim Qe Cdokush Mund Ta Perdori Ate :)

 • Formati i ALBTv

  ALBTv Shkarkohet Ne Formatin .apk Edhe Ky Format Eshte I Vleshem Vetem Per Paisjet Android

 • Kanalet HD

  Kanalet Qe Transmetohen Ne ALBTv Jane Te Gjitha Me Cilesine Me Te Mire

 • Cfare Duhet

  Nuk Ju Nevojitet Asgje Ekstra :) Mjafton Te Shkarkoni ALBTv Edhe Jeni Gati Per Te Shikuar Kanalet HD

 • FALAS

  ALBTv Eshte Falas Dhe Gjithmon Do Te Jete Falas .

  Nese Doni Qe ALBTv Te Vazhdoje Sa Me Gjate Klikoni Reklamat Pasi Ato Jane Nje Burim Te Ardhurash Qe Ne Perdorim Per Te Mbajtur Aktiv ALBTv :)

Rreth ALBTv

Shiko Shqip Tv Ne paisjen Tuaj Android Kudo Ku Ndodheni Falas Me Kualitetin Me Te Mire Dhe Te Shpejte. ALBTv Ju Ofron Te Shikoni Kanale Prenium Nga Platformat Me Pagese Si Tring,Digitalb Dhe Shume Te Tjera Dhe Ju Do Ti Perfitoni Falas. Ne App-ne ALBTv Ju Do Te Ndiqni Kanale Shqiptare, Kosovare , Maqedonase , Nderkombetare Dhe Shume Te Tjera.